Kısa bir mühlet evvel Urla’da yaşamaya başlayan Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde 30. yaş doğum gününü kutladı. Konutunda roman konseptli parti düzenleyen Bastık yalnızca yakınlarını çağırdı.
![blank](https://724habervar.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Doğum gününde Kerimcan Durmaz ile verdiği poz çok konuşulan Zeynep Bastık, bu sefer Ali Can Ayyıldız’ın paylaşımıyla isminden kelam ettirdi.
![blank](https://724habervar.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Bir Uzak Doğu restoranının sahibi olan Ali Can Ayyıldız, Zeynep Bastık ile çekilmiş fotoğrafını “And with this one” notuyla paylaştı. İkilinin kucak kucağa pozu toplumsal medyada gündem oldu.